دلم سوخته

نمیدانم اشکال کار از کجاست!!!

از ما...از دیگران...یا نعوذبالله از خدا!

وقتی از زنی میپرسند الگویت کیست؟ میگوید الگوم اوشینه!!!

وقتی در اینترنت نام سپیده کاشانی یا سیمین دخت وحیدی را سرچ میکنی چیزی نصیبت نمیشود...اما تا دلت بخواهد مطلب هست درمورد فروغ فرخزاد!!!

وقتی از دختری میپرسند بهترین هنرمندی که خیلی قبولش داری کیست؟ میگوید:گوگوش!!!

وقتی هویت دختر محجبه ی آکادمی گوگوش افشا میشود طوری به بعضی ها بر میخورد که اگر به ناموسشان جلوی چشمشان هتک حرمت میشد اینگونه برافروخته نمیشدند!!!

برای کسی مهم نیست که دارد به ناموس شیعه در بحرین و عربستان و ... تجاوز میشود...برای کسی مهم نیست که جانبازی بعد از 30 سال زجر و سختی شهید میشود...اما برای فوت یک خانم هنرپیشه چه تبلیغاتی و برای تشییع جنازه اش چه کولاکی به پا میکنند!!!

باز دلم میسوزد...چیز تازه ای که نیست! از بس دلم سوخته دیگر دل نیست!

خدا حوریه ای را شکل جسمانی داد تا الگویی باشد برای زندگی هم جنس های من. او خود را از شدت حیا و عفتش پس پرده میپوشاند و نمیگذاشت هیچ غریبه ای حتی اندامش را نظاره کند.اما زمانی هم که دین را در خطر دید جلوی دهها مرد یاغی ایستاد و سینه سپر کرد.وقتی دستان بسته مولایش علی(ع) را میکشید نامردان جنگی را یارای مقابله با او نبود و تنها غلاف شمشیر بود که نفسش را برید!

ما انسانها ذاتا قهرمان دوست و اسطوره پرستیم.اما چه شده که الگوی ما انسانها از زهرا ی اطهر(س) به فاحشه هایی همچون اوشین و گوگوش و غیره و غیره تنزل پیدا کرد!!!؟؟؟

این مصیبت نیست؟!

درد نیست؟!

بیچارگی نیست؟!

خدایا عاقبت امور مارا ختم بخیر بفرما!

......................................................................................................................

1.عسل بدیعی هنرمندی شریف بود و در آخر عمرش کاری کرد کارستان...خدا رحمتش کنه...من تو این متن قصد مقایسه ی ایشون رو با نام های دیگه ای که آوردم نداشتم! ولی کسانی هستند که شاهکارهایی به مراتب بالاتر از این انجام دادن ولی مظلومن و فراموش شده...بیشتر از این نمیتونم توضیح بدم!

2.دیشب به آ سد مرتضی توپیدم! بهش گفت حاجی...تو با این آرمانات دل امثال من رو الکی خوش کردی!اصلا اینهایی که تو دنبالش بودی شدنی نیست! نمیدونم این حرف از دلم برومده بود یا زمزمه ی شیطان بود! میترسم که آخر سر عمرمون رو تلف کنیم.

3.سکوت و دیگر هیچ...

 


 

 

 

/ 28 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
گپ و گفت

کسی که از شکست خوردن میترسد : به شکست خود اطمینان دارد... ( سخت ترین قدم ، قدم اول است )

عمه

بی سرو سامان توام یا حسین بی‌سروسامان توام یا حسین! دست به دامان توام یا حسین! جان علی سلسله بندم مکن گردم، از خاک بلندم مکن عاقبت این عشق هلاکم کند در گذر کوی تو خاک کند تربت تو بوی خدا می‌دهد بوی حضور شهدا می‌دهد مشعر حق! عزم منا کرده‌ای کعبه شش گوشه بنا کرده‌ای تیر تنت را به مصاف آمده‌ست تیغ سرت را به طواف آمده‌ست چیست شفابخش دل ریش ما؟ مرهم زخم و غم و تشویش ما چیست به جز یاد گل روی تو؟ سجده به محراب دو ابروی تو بر سرنی زلف رها کرده‌ای با جگر شیعه چه‌ها کرده‌ای برآنم که درک ولایت کنم مبادا که ترک ولایت کنم کنون خالی از عجب و خودبینی‌ام پر از شکر آوای آوینی‌ام الا ای عارفان بی مصارف! جهالت پیشگان شبه عارف! اگر فرهنگ‌تان فرهنگ دین است چرا آهنگستان کفر آفرین است شما گر پیرو خط امامید چرا دلسته میز و مقامید؟ که میدان داد این نوکیسه‌ها را؟ حمایت کرد این ابلیسه‌ها را؟ سرافرازان! برای سرفرازی ضرورت دارد آیا برج سازی؟! مسلمان نمایان تکنوکرات؟ رهاوردتان چیست جزمنکرات؟ شما‌ گر نماینده مردمید چرا مات و مبهوت و سردرگمید؟ شمایی که دین را به نان می‌دهید کجا در ره عشق جان می‌دهید ادامه درنظربعد

عمه

نمایندگانی کز این امتند خدا باور و تشنه خدمتند اگر خشم دینی ملایم شود بر این سرزمین غرب حاکم شود ما را نظری به غیر‌ الله مباد در درگه عشق غیر از این راه مباد هر چند به دست ما به جز آه نبود از دامن اهل بیت کوتاه مباد التماس دعا

محراب

با حرفی گریه میکنم با حرفی میخندم دلم می لرزد انگار منتظرم ... منتظر دردم می آید . نمیدانم چرا این روز ها در خیابان ، بی اختیار دردم می آید ... شاید چون ... منتظرم ...

مریم بانو

ظهر پیام دادم فک کردم نفرستاده واسه همین دوبار شده///

بخاري

سلام. كجايي نسيم؟ به روزم. يا علي

عاشق خدا

سلام احسنت به این دغدغه ی زیبا.. خود داشتن این دغدغه بسیار مهم و قدم اول در نزدیک شدن به خداست... ان شاءالله خدا عاقبت به خیر کنه همه مون رو...

یاسی

سلام اینه رسمش خلاصه ازت دلگیرم

ستایش جووون

این افشای هویت زن محجبه ی آکادمی چی بوده مگه؟؟؟من در جریان نیستم...راجب ارمیا چی گفتن مگه؟؟