زمین می چرخد...

سلام؛

امروز داشت تو یکی از این شبکه ها(نمیدونم جام جم بود یا قرآن) سریال مریم مقدس رو نشون میداد. سریالی که وقتی دبستانی بودم نشون میداد و تو همون دوران کودکی حس هایی عجیب رو درون من به وجود آورد یا شاید بیدار کرد.من عاشق این سریال شدم و هنوز هم حس قشنگی بهم میده.

امروز قسمت آخر سریال بود و مسیح (ع) متولد شد.اما یه چیزی واسم جالب بود...قوم یهود که از گذشته سابقه درخشانی داشتند پیامبرشون رو دروغ گو خطاب میکردند و همچنین دختر پیامبرشون رو که از کودکی در معبد خدمت و عبادت میکرده و اصلا شرایط گناه نداشته به باد تهمت و تمسخر گرفتند. اونها رو فریبکار خطاب کردن و قداست مادر پیغمبر رو زیر سوال بردن.اونها خودشون رو پاک میدونستند و اولیای خدا رو گناهکار!!!

این جریان چیزیه که همیشه بوده و همیشه ادامه خواهد داشت... یعنی اینکه راحتی به دیگران اون صفتی رو که مخصوص خودشونه به دیگران نسبت میدن.(البته آوردن داستان مریم مقدس فقط یک مثال بود دوستان یه وقت نگن خودتون رو با پیامبر خدا مقایسه کردین)

البته میدونید این نسبت دادن صفات زشت به دیگران(به نظر خودم)مخصوص قوم بنی اسرائیله و این قوم این ویژگی اخلاقی رو به اقوام دیگه هم تزریق کردن.این مطلبو نوشتم چون که... بی خیال...بگذریم.

من نمیتونم این وبلاگ رو در کوتاه مدت به روز کنم،آخه تیرماه کنکور دارم و خیلی وقت نمیکنم بیام این طرفا...جبران میکنم...هرروز که میگذره یه حس خیلی عجیبی درونم غلیان میکنه و انرژی بیشتری بهم میده... قول میدم یه روز...

راستی بهتون پیشنهاد میکنم یه سری به سینما بزنید و دو فیلم پر فروش اخراجی ها و جدایی نادر از سیمین رو حتما ببینید... البته بدون دید سیاسی... تا بعد

/ 0 نظر / 5 بازدید