چه روزاییه این روزااا!

سلام...

فقط 4 روز مونده تا حماسه سیاسی...

ولی خداییش از همه بیشتر این کاندیداهای محترم حماسه ایجاد کردن...به ویژه کاندیداهای شورای شهر...و احتمالا بیشتر از همه کاندیداهای شورای شهر پرند!

به جااان خودم زمین رو نگاه میکنی پوستره...چپ و راست پوستره...رو در و دیوار و پنجره پوستره...به آسمون نگاه میکنی پوستره...فکر کنم فردا صبح از خواب پاشیم ببینیم رو دیوارای اتاقمونم پوستر تبلیغاتی چسبوندن!!!

انتخابات امسالم خداروشکر پرشور و با نشاطه...که البته امیدوارم مثل 4سال پیش بعضی دوستان که عجیب راه دوستان قبلیشون رو پیش گرفتن گند نزنن به این همه شور و نشاط...

خیلی حس عجیبیه وقتی تو مسجدی یا وقتی میخوای از مسجد خارج بشی به زور کارت و پوستر میکنن تو حلقت!(البته ناگفته نماند از اونجایی که مسجد امام حسین پرند از نظر فعالیت های سیاسی و فرهنگی بسیار اکتیوه هرشب یه گوله کاندیدا میریزن تو مسجد و سخنرانی و مناظره ایراد میکنن)

و خیلی عجیب تر و بسیار عذاب آور تر اینه که مدام گوشی پدر و مادر عزیز آدم زنگ بخوره و از ستادهای مختلف بهشون سفارش کنن که ازشون حمایت بشه یا حتی سفارش کنن حتما بهشون رای داده بشه!!!

و خیلی دردناکه وقتی میری دم مغازه یا مکان های خدماتی بهت بگن فلان چیزو بهت مجانی میدیم یا فلان کارو رایگان برات انجام میدیم به شرطی که به فلانی رای بدی!!!

هعی...

خدا بهمون رحم کنه با این اعضای شورای آینده...

و حس مبهمیه که تردید داشته باشی کاندیدای مورد نظرت رای بیاره و رئیس جمهور بشه و مدام دلت شور بزنه!

و وای به حال وقتی که اتفاقات بسیار جالب و عجیبی که ربطی به سیاست و انتخابات نداره و کاملا شخصیه در اطرافت در حال وقوع باشه و تو ندونی چه گلی به سرت بگیری!

ای بابا داشتیم زندگیمونو میکردیمااااا!

و برای اینکه نامه ی یادواره چمرانت امضا بشه منتظر یک مشت آدم(...) بشینی هم یک حس نفرت انگیز و چندش آورهعصبانیسبز

و اینکه....

حال همه ی ما این روزها خوب است...

اما تو باور مکن مولا جان...

امان از روزگار بی مولا...

یاحق...

...................................................................................................................

بعدا نوشت:

- ایام میلاد دردانه های عالم بشریت،اربابان عشاق عالم رو به همه عزیزان تبریک میگم...قلب

- صاحب رای من کسی است که هیچ قولی به مردم نداده...خیالبافی نمیکنه و بر ضد دیگری موضع نمیگیره...تخریب و سیاه نمایی نمیکنه...خلاصه...اگه بعضی ها بذارن یه پارچه آقاست...همونی که مخالفاش وقتی اسمشو میشنون میگن خداااا نکنه رئیس جمهور بشه...آدرس بیشتری میخوای؟؟؟!!!

/ 10 نظر / 9 بازدید
عمه

سلام.انشالله خوشبخت بشی.توبی خیال انتخابات باش .موضوع یک عم زندگیه...حواشی روبذاربعد.[خنده]

زیبا

سلام دلم برات تنگ شده بود خوشحالم دست به قلمت حرف نداره ولی من تابه حال به چنین چیزی برخورد نکردم و امیدوارم چنین ژدیده زشتی را نبینم

محمدعلی

سلام عید میلاد ارباب مبارک باشه و باقی اعیاد شعبانیه، رامسر اما شهر آرامی هستش، مردم زندگیشون رو می کنن، یه انتخاباتی هم برگزار میشه، کلا دور همی خوش میگذره. حالا این وسط یه نونی هم گیر چاپ خونه ها و رستوران ها و داربستی ها و مغازه دارها میاد، فرداش هم تموم میشه میره پی کارش، این کل روند انتخابات در رامسره. اینجا خیلی مردم حال شلوغ کاری ندارن[نیشخند]

عمه

سلام.عیدت مبارک صفا گرفته دلم از صفاي ثارالله نواي مرغ دلم در نواي ثارلله زصبح روز ولادت نه صبح روز ازل پریده مرغ دلم در هواي ثارالله

قلمدوش

سلام کاش این انتخابات زودتر تموم شه راحت شیم هر کسی هم رأی آورد یه گــٌلی به سرمون بزنه عیدت مبارک عزیزم

ستایش جووون

هنوز با این که 4میلیون میگیره حرف نزدید؟؟قضیه حله یا منتفیه؟؟

ستایش جووون

این بشرم کم داره باور کن!!!بیشتر واسه ماری بانو دوست دارم بیاد پرند